Titles you rated
TwilightRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0