Titles you rated
Hi.5Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Fast XRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
BurningRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0