Movies
Ratings
267
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 2.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
BestsellerRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0