Movies
Ratings
691
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
OblivionRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0