Movies
Ratings
53
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0