Titles you rated
GloveRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5