Movies
Ratings
827
Project Hail MaryRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 3.0
DreamsRated ★ 4.5
TronRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
GOATRated ★ 3.5
The Age of InnocenceRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 3.5
TampopoRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0