Titles you rated
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Return of JafarRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
The Peach TreeRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0