Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0