Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
TimelineRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 5.0
Project ARated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Patlabor: The MovieRated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0