Movies
Ratings
21
SplitRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0