Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
A Late QuartetRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Hill of FreedomRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5