Movies
Ratings
196
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.5
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation III: Love is the Pulse of the StarsRated ★ 4.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation II: LoversRated ★ 4.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation I: Heirs to the StarsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
ZatoichiRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5