Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0