Titles you rated
The BoysRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
May It Please the CourtRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Why Her?Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0