Movies
Ratings
755
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0