Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0