Titles you rated
AshfallRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
SingRated ★ 2.5
Doctor SleepRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 2.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 1.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 1.5