Titles you rated
The PacifierRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
27 DressesRated ★ 4.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
Big Fat LiarRated ★ 3.0