Movies
Ratings
422
Notting HillRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0