Movies
Ratings
35
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Eddie the EagleRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
14 BladesRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0