Movies
Ratings
122
The Divine MoveRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0