Movies
Ratings
259
The HangoverRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.0