Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 3.5
RentRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 1.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 1.5
The ClientRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Season of the WitchRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0