Titles you rated
ChampionRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0- Fine, Totally FineRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0