Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0