Movies
Ratings
537
The First Slam DunkRated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 3.0- The Things We Brought Back from Our VacationRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5- This is the presidentRated ★ 3.5
- Dancing FrogRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
HuntRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.0
Battle of JangsariRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0