Movies
Ratings
139
The FlashRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5