Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
An AlgorithmRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
D.E.B.S.Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0