Movies
Ratings
153
Cast AwayRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0