Movies
Ratings
32
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0