Titles you rated
How do I kill that B?Rated ★ 3.0
The Poet and The BoyRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
Let the Sunshine InRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 3.5
Perfect SenseRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 4.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 4.0