Movies
Ratings
101
OldboyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0