Movies
Ratings
82
Color Me TrueRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0