Movies
Ratings
123
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
NovocaineRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5