Movies
Ratings
886
KingmakerRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
FridaRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
CopycatRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 4.0