Movies
Ratings
31
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
NoahRated ★ 0.5
CarolRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 2.5