Titles you rated
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.5
Okko's InnRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Princess ToyotomiRated ★ 4.5
DeparturesRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0- ドラえもん のび太の大魔境Rated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Say 'I Love You'Rated ★ 4.5
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 4.0- Fly, Daddy, FlyRated ★ 4.0
SP THE MOTION PICTURE 革命篇Rated ★ 4.5
Bali Big BrotherRated ★ 4.5- KakekomiRated ★ 3.5
- Honnoji HotelRated ★ 4.5
I'll Give It My All ... TomorrowRated ★ 5.0
Blindly in LoveRated ★ 5.0