Titles you rated
The King's ManRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0