Movies
Ratings
1189
Decision to LeaveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Roujin ZRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Cannibal HolocaustRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0