Movies
Ratings
79
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0