Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Last SongRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
RoomRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 0.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5