Movies
Ratings
124
The HandmaidenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 1.5
The Dead LandsRated ★ 2.0
MindhuntersRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0