Movies
Ratings
133
SecretRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5