Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Little GirlRated ★ 3.5- Extreme FestivalRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 2.5
Running on EmptyRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Too Young To Die!Rated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.5