Titles you rated
PredatorsRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The Finest HoursRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5