Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
Home AgainRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0