Movies
Ratings
969
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5