Movies
Ratings
173
Night at the MuseumRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0