Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0